Počas adventných sviatkov priniesla televízia JOJ veľmi milé prekvapenie v podobe špeciálnych dielov obľúbenej relácie V Siedmom nebi. A keďže si diváci ešte počas vysielania žiadali viac epizód, tvorcovia programu im vyhoveli. Už dnes sa totiž na obrazovky vráti Vilo Rozboril spolu s ďalšími známymi tvárami…

Určite si spomínate na príbeh sympatickej učiteľky Lucky, ktorej bývalí žiaci vysnívali náročnú horskú výpravu na Lomnický štít. Po boku známeho dobrodruha Jožka Kubániho sa tak usmievavej bojovníčke s ťažkou diagnózou podarilo neskrotné hory zdolať.

Lucia jozo kubani

Dnes večer uvidíme tvár bývalej trénerky znovu. Dvojica totiž absolvovala ďalší výstup na Predné Solisko, kde sa k nim pridali aj iné osoby známe z predchádzajúcich dielov Siedmeho neba.

Aký je Luckin momentálny zdravotný stav?

Hoci Lucia navonok srší radosťou a pozitívnou energiou, pre divákov má nepríjemné správy. Nadšenej športovkyni trpiacej svalovou poruchou sa totiž zdravotný stav v poslednom období zhoršil.

„Aktuálne je môj zdravotný stav nie príliš pozitívny. Zhoršilo sa mi dýchanie, častejšie musím používať kyslíkovú fľašu, pretože mi odchádza svalstvo a bráni mi v dýchaní. Začali mi veľmi tŕpnuť nohy i ruky, zle sa mi chodí, mám často vysoké teploty, zimnicu, som čoraz viac unavenejšia. Pribudla mi ďalšia diagnóza fibromyalgia, no lekári teraz čakajú na výsledky špecialistu v Košiciach, ku ktorému sa chystám o pár dní,“ vyznala sa Lucia v rozhovore pre denník Plus Jeden Deň.

jozef kubani lucka

„Takže sama teraz čakám, čo sa bude diať ďalej, pretože moje telo sa mení a choroba postupuje. Napriek tomu sa teším do Kováčovej, pretože okolo seba budem mať hory a taktiež mám v pláne zdolať čo najviac nielen tatranských vrcholov,“ vykreslila obdivuhodné plány do budúcna.

Ďalší dojímavý výstup obľúbených postáv z jojkárskej relácie budete môcť sledovať v blížiacej sa epizóde, kde sa o živote i zdravotnom stave sympatickej učiteľky určite dozvieme viac.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kubani lucka

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/#vsiedmomnebi, Facebook/VsiedmomNebi