Kedysi patrila k stálym tváram TV JOJ, dnes by ste ju však už vo svetle reflektorov hľadali márne. Reč je o bývalej redaktorke Klaudii Suchomel Guzovej, ktorej kroky po odchode z televízie putovali do úplne inej sféry, než sú médiá.

Klaudia Suchomel Guzovú bola dlhé roky súčasťou spravodajstva TV JOJ, kde sa venovala predovšetkým spoločenským a kultúrnym témam. Človek by tak povedal, že po zavesení kariéry na klinec v jednej z najsledovanejších televízii Slovenska, bude jej ďalšia cesta smerovať ku konkurencii. Omyl!

Podľa Plus JEDEŇ DEŇ Klaudia aktuálne pracuje v istom športovo-rekreačnom komplexe v Šamoríne. Jej pozícia ale určite všetkých šokuje – 37-ročná brunetka tam vraj predáva v malom obchodíku s novinami.

Túto informáciu potvrdil aj zdroj z prostredia rezortu. „Áno, pracuje tam. Ak si dobre spomínam, najprv bola vo fitnesscentre, odtiaľ ale odišla a teraz robí na recepcii. V tom obchode asi len vypomáhala, jej miesto je na recepcii.“ Takýto kariérny zvrat by zrejme čakal málokto, no dôležité je, aby bola Klaudia spokojná. Jej súčasná práca je predsa len určite menej stresujúca a náročná než tá redaktorská.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, Joj.sk