Nie sú tomu ani dva týždne, čo sa rozídená dvojica spolu objavila v hľadisku televíznej šou Let’s Dance, kde rozdávala úsmevy. V tom čase boli Gábor Boráros a Monika Jakliová pomerne skúpi na slovo. Najnovšie však kráska prezradila, že športovec pred rodinou uprednostnil ženu ľahších mravov.

Po škandalóznom rozchode krátko po pôrode atraktívnej influencerky sa Gábor a Monika spolu vybrali na Let’s Dance. Zdalo sa tak, že kríza je zažehnaná a rodičia mesačnej Zorky pracujú na obnovení vzťahu. Opak je však pravdou.

Začiatkom týždňa český portál Super.cz zverejnil rozhovor s Borárosom, v ktorom sa na rovinu a v poriadne dobrej nálade prihlásil k nevere, veselo tvrdiac, že išlo o náhodu. Jeho vyjadrenia sa, samozrejme, dostali aj k čerstvej mamičke. A hoci sa blondínka do médií vyjadrovať nechcela, pre Expres.cz priznala bolesť a nielen to.

,,Je smutné, že namiesto toho, aby hovoril so mnou, hovorí do médií. Vždy, keď má nejaké problémy, bohužiaľ, uteká. Človeka, čo s ním bol v dobrom aj v zlom, posiela preč. Teraz má byť akože slávny. Sláva a rodina asi u neho ale nejde dokopy. Vybral si prostitútku, ktorá je s ním iba pre peniaze, a dal jej prednosť pred krásnou dcérou, ktorú som mu porodila,“ šokovala Monika, ktorá ešte nedávno vyzerala, že potetovanému MMA zápasníkovi odpustila.

,,Za dva mesiace bude chcieť, aby som ho vzala späť. Najviac ma pobavilo, že sme vraj rodičia. Neviem, ako si to predstavuje, on ale rodič nie je. Nikdy nie je doma, a to ani po nociach,“ povedala na plné ústa Jakliová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

gabor boraros

Zdroj: Expres.cz, Super.cz | Foto: Facebook/Mónika Jákliová, Instagram/boraros_gabor