To, čo sa odohralo počas symbolického dátumu 8. október, by sa dalo nazvať ako jedna z najväčších prestreliek medzi celebritami v celom slovenskom šoubiznise. Išlo totiž o posielanie zaujímavých odkazov medzi Darou Rolins a jej bývalým partnerom Patrikom Vrbovským presne v deň, kedy by mali výročie. Speváčka však neprestáva prekvapovať aj inými spôsobmi.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že populárna plavovláska nie je ešte ani zďaleka z rozchodu taká vyliečená ako jej ex-priateľ. Rytmus jej totiž vo svojom príspevku na sociálnej sieti jasne naznačil, že 9 mesiacov od ukončenia vzťahu by už mala konečne prestať riešiť minulosť. Hoci známa hudobníčka naozaj častokrát vo svojich vyjadreniach na Rytmusa spomína, v skutočnosti možno nie sú veci také, ako sa javia.

dara rolins rytmus

Ako píše portál Extra.cz, Dara bola nedávno na istej spoločenskej akcii pristihnutá pri flirtovaní s iným mužom! Má ísť o prominentného českého moderátora Petra Vágnera, ktorý svojím zovňajškom priťahuje pohľady mnohých žien. Na otázku ohľadom veselých rozhovorov so slovenskou speváčkou odvetil: „Nebudem tajiť, že medzi mnou a Darou sú vzájomné sympatie. Poznáme sa dlho a sme kamaráti“.

Populárnemu Čechovi je tak naša slovenská spevácka diva zrejme skutočne sympatická, pričom podľa niektorých svedkov na akcii, kde sa obe celebrity objavili, mala k tomuto fešákovi celkom blízko aj Dara.

petr vagner moderator

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram