Martin Jakubec v poslednom období vyvolal nemalé množstvo pochybností týkajúcich sa najmä jeho vzťahu s Božanou Verešovou. Po fiktívnej svadbe storočia prišli ohlášky rozvodu, či dokonca ponuka vstupeniek na rozvodovú párty. Spevák a producent však presne v Deň zamilovaných odhalil ďalšie zaujímavé informácie.

Zdá sa, že milovník starších hudobných hitov Valentínsky deň prežíva naozaj emotívne. Po tom, ako zverejnil exkluzívnu ponuku na romantické stretnutie vo dvojici pre náhodne vybranú ženu, šokoval novým priznaním o známej speváckej kolegyni. Hoci doteraz tvrdil, že sobáš s Božankou bol len vymyslený sociálny experiment pre Slovákov, podľa nových vyjadrení by všetko mohlo byť celkom inak.

jakubec

„Milí priatelia, stále sa ma niekto pýta, či sme sa rozviedli, rozišli a ani to nevedia pomenovať. Odpoveď je jasná. My sme spolu a vždy sme spolu boli. Žiadny rozchod, len výplod niekoho, kto si to možno želal? Nič neskončilo, len to bude ešte silnejšie. 
Sme nezničiteľná dvojica, aj keď spolu nežijeme,“ prekvapil Jakubec fanúšikov.

Otázka dieťaťa

Hudobník taktiež dáva najavo, že hoci sa oficiálny obrad nikdy nekonal, dvojica spolu naďalej spolupracuje a udržiava nadštandardne dobré vzťahy. V závere však Martin dodáva, že v živote kontroverzného párika by už čoskoro mohli nastať veľké zmeny. „Riešime otázku dieťaťa. Čoraz bližšie sme k adopcii dvojičiek, ktoré sme zahájili ešte minulý rok. Snáď sa nám to podarí, pretože sme túžobne v očakávaní. Láska je nadčasová, neviazaná, voľne si letíme a tešíme sa zo života,“ šokoval známy slovenský motivátor.

Po mnohých rozporuplných vyjadreniach nádejného poslanca je už verejnosť dostatočne zmätená. Je ale zjavné, že vo vzťahu okolo Božanky a Martina Jakubca visí ešte stále obrovské množstvo otáznikov, pričom skutočná pravda zrejme leží niekde uprostred.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec bozanka

Zdroj/Foto: Instagram/Martinjakubec_official