Množstvo celebrít sa čoskoro objaví na jubilejnej Farme X, ktorá so sebou priniesla hneď niekoľko šokujúcich zmien. Nová moderátorka, nové pravidlá. Bude to drsné a nespravodlivé, taký je však aj život. Vyhrá ten najlepší. 

Medzi známe tváre, ktoré zabojujú na hospodárskom statku, patria aj úspešné sestry Daniela a Veronika Nízlové, aktuálne už pracujúce na schátranom mieste so svojimi novými „kolegami“.

Ako to celé zvládajú? O tom prvýkrát prehovorili dvojičky tesne pred odchodom na samotu. „Pre mňa to bude veľká skúsenosť, pretože ja si neviem predstaviť, že budeme žiť mimo civilizácie, že tam nebudeme mať normálnu sprchu, bez mobilov… a chceli sme si to vyskúšať,“ s pozitívnym duchom nadhodila Daniela.

Práve ona ich účinkovanie vníma kladne a verí, že to nebudú mať až tak ťažké. „Vyrastali sme na dedine, mali sme farmu, čiže sme sa starali o zvieratá aj o záhradu, o ktorú sa staráme doteraz, takže si myslíme, že niektoré veci nebudú problém,“ pochválila sa skúsenosťami, ktoré plánuje využiť aj v súťaži.

Ako to vníma Veronika? Tá sa najviac teší na varenie, na aké boli zvyknutí naši predkovia. „My strašne rady varíme a vyskúšame si varenie na takej tej klasickej piecke,“ prezradila s úsmevom na tvári.

Samozrejme, pre dievčatá to nie je iba o zábave. Svoje účinkovanie vnímajú ako výzvu a nájdu sa aj maličkosti naháňajúce strach. Napríklad nedostatok potravy či zmena váhy je pre obe malý výkričník, ktorý ich pred rozhodnutím nastúpiť na Farmu potrápil.

Pravdou ale ostáva, že najťažším orieškom vo farmárskej reality šou sú medziľudské vzťahy. Tvrdá práca síce častokrát dopomohla k vytúženej odmene, avšak psychika je spravidla na prvom mieste.

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Markiza.sk