Kto si reláciu Bez servítky nevyskúšal na vlastnej koži, zrejme ani netuší, ako prebieha natáčanie a hlavne, koľko ľudí sa podieľa na výrobe. Nora Kabrheľová ukázala zákulisie!

Nora Kabrheľová sa po roku vrátila do obľúbenej šou Bez servítky, kde celý týždeň zabávala súperov a divákov vtipnými hláškami. Posledný deň patril v kuchyni práve prostorekej dôchodkyni, pričom jej varenie dopadlo lepšie ako očakávala. Keďže za svoje menu získala najvyšší počet bodov, zo súťaže si odniesla výhru 1000 eur.

Na obrázku môže byť 1 osoba a interiér

Ešte vo štvrtok večer Norika dovolila svojim fanúšikom na Instagrame nahliadnúť do zákulisia. Okrem rapera Majselfa, ktorý sa postaral o skvelý hudobný program, je na záberoch vidieť aj obrovský tím ľudí stojaci za natáčaním.

Hoci pred kamerami sa objavuje vždy iba pätica stúťažiacich, poprípade ich pomocníci a hostia, za nimi to poriadne žije. Len na Norikinom videu je ďalších sedem osôb! Viete si teda predstaviť, žeby ste mali pri varení, ktoré sa často realizuje v menších bytoch, takéto obecenstvo?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/nora_kabrhelova, Facebook/Bez servítky – TV JOJ