Kráľovná slovenského Instagramu opäť boduje. Zuzana Strausz Plačková sa netají luxusom, ten sa stal neodmysliteľnou súčasťou jej každodenného života, a svojim sledovateľom na sociálnych sieťach častokrát servíruje zábery, ktoré mnohí neprajníci doteraz nevedia stráviť bez pikantného komentára.

Strieborné „fáro“ známej playmate sa stalo bratislavskou legendou. Fotografie jej nového auta zaplavili internet a špičkou mnohých stránok s humorným obsahom sú práve tie, na ktorých vidno nablýskané vozidlo doplnené o nejakú tú papučku od policajtov.

Výsmech, ktorý hviezda reality šou obdržala od ľudí na internete, jej však vôbec nie je ľahostajný. „Viete o tom, že milujem srandu, ale sranda odtiaľ-potiaľ. Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie,“ posťažovala sa pred tisíckami fanúšikov. „Niekedy sa človek dostane do určitého bodu, kedy musí spôsobiť určité právne kroky na to, aby dal príučku iným ľuďom.“

Náklad, ktorý Zuzana schytala, mal ohroziť jej dobré meno, a tak sa rozhodla situáciu vyriešiť radikálnym krokom. „No a preto som dnes podnikla isté právne kroky, ktoré som myslela, že nikdy nebudem musieť. Povedala som si však, že si nenechám s**ť na hlavu od ľudí, ktorí môžu poškodiť môjmu biznisu,“ dodala na záver.

Foto: Instagram