Zuzana Plačková sa už nejaký ten piatok nachádza mimo Slovenska, pričom do rodnej krajiny sa tak skoro vrátiť neplánuje. Počas užívania si relaxu v Dominikánskej republike úspešná influencerka priznala, z čoho má obrovský strach.

Písal sa rok 2012, keď sa na obrazovkách televízií Joj a Prima objavila prostoreká playmate Zuzana Plačková, ktorá zo svojho účinkovania v šou Hotel Paradise vyťažila doslova maximum. Najúspešnejšia slovenská influencerka mala v tom čase iba 21 a žila si „svet gombička“.

Takto si Zuzanu pamätáme z čias Hotela Paradise

Žiaľ, roky plynú neuveriteľne rýchlo, čo si uvedomuje aj Zuzana. O to viac, že ju o takmer tri mesiace čaká jubilejná tridsiatka, ktorú plánuje osláviť v naozaj veľkom štýle. I keď krásku tento vek vôbec neteší. ,,Inak necelé tri mesiace a mám 30 rokov. Chcem mať 20 a rozum a peniaze jak teraz,“ priznala so zúfalými smajlíkmi známa podnikateľka, ktorá má vraj z blížiacich sa narodenín depku.

,,Ani smrti sa nebojím tak ako staroby,“ na rovinu uviedla Zuzana, pričom o rovnakých pocitoch by určite vedelo rozprávať mnoho z nás.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, YouTube