Influencerka Zuzanita už v hlave pomaly plánovala svoj veľký deň. Ako sa ale hovorí, človek mieni, život mení. Zaľúbenci musia svadbu presunúť na dobu neurčitú, nakoľko im do cesty prišla krásna správa.

Od januára sa na prste Zuzany Žilinčíkovej trbliece nádherný prstienok, ktorý jej nasadil priateľ na výlete na Islande rovno pod polárnou žiarou. Snúbenci sa rozhodli nezaháľať a hneď si už aj vybrali termín spečatenia manželstva. Zuzanita však v stredu poobede na Instagrame oznámila, že sa svadba ruší.

zuzanitaAktuálna brunetka nechala fanúšikov v poriadnom napätí. Vysvetlenie totiž napísala až o deň neskôr. ,,Svadba nebude, nakoľko sa v dátume našej plánovanej svadby nezmestím do šiat..ČAKÁME BÁBÄTKO!!! Prišlo to nečakane, no o to viacej sa tešíme na naše spoločné umelecké dielo. V živote, keď si niečo plánujete, tak vám to sám život zariadí tak, aby sa vaše plány skomplikovali.. Nemám moc rada nečakané prekvapenia, ale toto je to najkrajšie prekvapenie, čo sa nám mohlo stať.. BUDEME RODIČMI. V živote muža a ženy  neexistuje magickejší okamih ako chvíľa, ked sa stanú otcom a matkou,“ podelila sa o radostnú novinu hviezdička, ktorú môžete poznať zo zoznamky Take Me Out, relácie Bez servítky či seriálu Nemocnica.

Pohlavie bábätka budúci rodičia zatiaľ netušia. ,,Hlavne nech je zdravé a krásne po nás,“ dodala šťastná Zuzka. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a