Zuzana Žilinčíková miluje vyčnievať z radu. Istý čas sa pýšila najväčšími silikónmi na Slovensku, avšak v tomto smere ju už zrejme dobehla nejedna dáma. Kontroverzná hviezdička si tak minulý rok povedala, že bude mať najväčší zadok, a svoj sen si pred pár dňami aj splnila. 

Zuzanita vymenila Slovensko za slnečné Španielsko. Z niektorých jej instagramových príspevkov by sa mohlo zdať, že si užíva luxusnú dovolenku. Avšak žiadne prechádzky po pláži a výhľady na more v týchto dňoch nehrozia. Blondínkino telo sa totiž zotavuje z náročnej operácie, pri ktorej absolvovala liposukciu, vloženie implantátov s objemom 340 ml na každú stranu zadku a napokon vytvarovanie bokov vlastným tukom. O výsledok sa už stihla podeliť aj s verejnosťou.

,,Mala sm ho veľký, to nepopieram, ale chcela som zväčšiť aj boky a zúžiť pás na presýpacie hodiny,“ kráska známa zo zoznamovacej šou Take Me Out odpovedala na otázku fanúšika, prečo sa pre zákrok rozhodla. Sledovateľov, samozrejme, zaujímala aj cena operácie v meste Marbella, kde je o Zuzanu excelentne postarané.

,,Táto v Španielsku u uznávaného doktora stojí naozaj veľa… Ale je to liposukcia, vloženie implantátu+vl.tuku… Bývanie vo vile s bazénom, vlastná kuchárka, lekár, sestra 24 hodín, šofér, masáže,“ vymenovala, čo všetko je zahrnuté v cene. Tá sa spolu s letenkami vyšplhala na neuveriteľných 15 000 eur!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a