Kráľovná slovenského Instagramu sa rozhodla opäť úradovať! Zuzana Strausz Plačková sa do povedomia verejnosti dostala prostredníctvom účasti v exotickej reality šou s názvom Hotel Paradise. Dnes ju však väčšina ľudí pozná kvôli niečomu úplne inému – môže za to predovšetkým jej podrezaný jazyk či luxusný život, ktorý pravidelne prezentuje na sociálnych sieťach.

Čo na srdci, to na sociálnych sieťach. Aj tak by sa dala opísať prostorekosť výraznej playmate. Zuzana sa len nedávno pustila do konfliktu s výraznou Silviou Kucherenko po tom, čo blonďavá modelka spolu s kamarátkou verejne osočovali „neznámu“ celebritu. Plačková sa v daných vyjadreniach okamžite našla, a tak sa rozhodla na ich uštipačné posmešky v krátkosti zareagovať. Viac informácií o tomto spore nájdete >>>TU<<<.

Neprešla dlhá doba a obľúbenej tváričke slovenského šoubiznisu opäť praskli nervy. Ale len tak troooošičku. Stalo sa tak po tom, čo ju neznámy sledovateľ upozornil na chybu v pravopise. Nevieme síce, ako presne boli výtky tohto anonyma prezentované, napriek tomu je jasné, že to Zuzanu vytočilo do nepríčetna.

Na margo tejto „tragickej udalosti“ sa Zuza rozhodla zverejniť odkaz, v ktorom vopred varovala každého opovážlivca s podobným zámerom.Ten, čo ma do budúcna bude j*bať v správach, že hento a tamto sa píše tak a nie hentak, tak si ho rovno bloknem,“ zneli nemilosrdné vyhrážky pre všetkých. Áno, aj pre vás!

Svoju spoveď brunetka ukončila ako pravá dáma – uviedla priamy dôvod, prečo sa rozhodla pre tento radikálny krok.Vás je k*kot do toho, čo a ako ja si napíšem,“ uzavrela s gráciou jedna z najznámejších rodáčok z Čadce.

POSLEDNÉ VAROVANIE od Zuzany Strausz Plačkovej

Foto: Instagram, YouTube, Depositphotos.com