Obľúbená slovenská speváčka momentálne prežíva ťažké obdobie. Zuzke do neba odišiel jeden z najdôležitejších mužov jej života. Všetko však vraj mohlo byť inak, keby sa milovaná osoba nechala zaočkovať vakcínou proti koronavírusu.

Charizmatická tmavovláska má hlavu v smútku, prišla totiž o starého otca. Smatanovej dedko by v máji oslávil 85 rokov, no všetko skončilo inak. Užialená umelkyňa sa rozhodla prostredníctvom sociálnej siete apelovať na ľudí, aby sa išli zaočkovať proti ochooreniu Covid-19 a neohrozovali životy iných.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Pri pichnutí vakcíny som myslela na môjho deda. Zomrel na covid vo februári tohto roka. Silný chlap ako hora, ktorý by bol schopný vo svojom veku ešte postaviť nový dom. Skolilo ho to z týždňa na týždeň a my všetci sme z toho zostali v absolútnom šoku. Hoci sa mohol dať ešte ako zdravý zaočkovať, odmietol to…,“ zdôverila sa zronená interpretka.

,,Cítim, že je správne vám len povedať, že očkovaním ochránite seba aj ostatných. Že tu vy, a vaši blízki ešte stále môžete byť, že len hromadným preočkovaním sa rýchlejšie môžeme vrátiť do normálu a k svojej práci,“ myslí si speváčka. Zuzke vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

smatanova

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanasmatanova