Populárna slovenská herečka Zuzana Šebová, ktorá sa každý týždeň objavuje na obrazovkách televízie Markíza ako Tereza v seriálu Horná Dolná či hviezdi v kinovom trháku Cuky Luky, sa ostrihala! Čo je za touto nečakanou premenou?

Za posledné roky sme si zvykli na Zuzkine dokonale dlhé a husté vlasy, no teraz je všetkému koniec. Na nedávne natáčanie jojkárskeho zábavného programu Inkognito prišla „Luky“ s novým účesom, nad ktorým mnohí len neveriacky krútili hlavou. Zuzana prešla na kratšiu a svetlejšiu verziu s ofinou a práve tá sa fanúšikom nepáči. Podľa nich s ňou hviezda pôsobí staršie a omnoho lepšie vyzerala pred premenou.

Ako sa hovorí: ,,Nové vlasy, nový chlap,“ a práve preto hľadajú neprajníci a chronickí ,,hejteri“ za novým vzhľadom herečky nejaký zásadný zvrat v jej živote. Počas natáčania Paneláka, Zoo, Hornej Dolnej alebo novinky Cuky Luky bola verná rovnakému štýlu bez zmeny. Napriek tomu, že sa dnes dokonca vedú špekulácie, či sa herečka nerozišla s jej dlhoročným partnerom Michalom Kubovčíkom predpokladáme, že jednoducho potrebovala z každodenného stereotypu aspoň nejakú zmenu. Čo myslíte, pristane jej to? :)

Pred zmenou

Zuzana Šebová

Zuzana Šebová

Zuzana Šebová

Po zmene

Zuzana Šebová

Názory fanúšikov na seba nenechali dlho čakať

Zuzana Šebová

Foto: Instagram, Facebook