Influencerka vo februári všetkých prekvapila, keď oznámila, že nosí pod srdcom bábätko a čoskoro sa z nej stane mama. Zuzana Plačková sa s fanúšikmi delí o zážitky zo svojho života a najnovšie followerov prekvapila krásnou fotkou s dieťatkom.

Kráľovná instagramového neba by v lete mala priviesť na svet svojho prvého potomka, na ktorého sa s manželom Reném neskutočne tešia. Hoci celebritní manželia pohlavie ich ratolesti ešte nepoznajú, pár detských vecičiek už majú, samozrejme, nakúpených.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková ešte stále pracuje a vo svojej ružovej kaviarni sa nedávno stretla so svojou kamarátkou Karin Hegedüs Dvořákovou známou z Farmy 10. Pôvabná hnedovláska je už štyri mesiace hrdou mamou rozkošnej dcérky Mellisy, ktorú si do náručia vzala aj tehotná podnikateľka.

,,Toto je také krásne malé voňavé dobré bábätko, že vždy keď stretnem Karin, musím si ju pomojkať. Teším sa, že už čochvíľu budem mať takto náš malý zázrak na rukách. Strašne to všetko letí, až nechápem,“ napísala k záberu rodáčka z Čadce.

queen.plackova

karin dvorakova

Zdroj/Foto: Instagram/karinnettmom,queen.plackova