Sladké nič nerobenie v slnkom zaliatom Turecku sa pre Zuzanu Plačkovú skončilo. Známa kráska je už z dovolenky doma, avšak ešte predtým zažila na viedenskom letisku nečakanú situáciu.

Zuzana Plačková je známa ako vášnivá cestovateľka, a tak má už bohaté skúsenosti naozaj so všeličím. Najnovšie k nim pribudol zážitok s colnou kontrolou, ktorá prebehla v susednom Rakúsku po tom, čo vystúpila z lietadla. Pracovníci nikoho nezastavili iba ju.

,,Tentokrát skrz zlato, skrz náramky Cartier. Takže teraz mi tu vypisujú papiere a budem musieť všetky moje doklady, ktoré som platila za Cartier, čo som ich kúpila vo Viedni, akože poslať. Tak toto som ešte nezažila,“ šokovala podnikateľka vo videu na Instagrame. Fanúšikom ďalej prezradila, že si teraz musí odfotiť do telefónu všetky faktúry.

,,Haluz. Vedeli ste, že keď cestujete, musíte mať odfotené faktúry zlata, ktoré máte na sebe? Ja som to netušila,“ opýtala sa ľudí Zuzana. Budúca mamička svojím príbehom určite prekvapila a zároveň upozornila mnohých, ktorí rovnako ako ona netušia, že komplikácie pri colnej kontrole môžu narobiť aj drahé šperky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková o colnej kontrole

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova