Je tomu viac ako mesiac, čo Zuzana Plačková, jedna z najsledovanejších Sloveniek, podstúpila plastickú operáciu prsníkov. 27-ročná kráska po zákroku svoje prednosti ukrývala podľa pokynov lekára, avšak tomu je dnes koniec. Hviezda reality šou Hotel Paradise sa totiž konečne prvýkrát ukázala v plavkách počas dovolenky v Istambule!

V marci 2018 prekvapila sympatická plavovláska fanúšikov s informáciou, že si mieni nechať zmenšiť poprsie, ktoré bolo dlhé roky jej poznávacím znamením: „Pamätám, ako som kedysi túžila po čo najväčších prsiach, až som si dala 800 ml. S radosťou vám oznamujem, že v Máji si idem dať tie lajdáky zmenšiť na 400 ml. Pýtate sa prečo? Lebo je to z estetického hľadiska otrasné, vulgárne, nepohodlné a robí ma to robustnou. A nehovorím o tom, že neviem zohnať normálne plavky a podprsenku,“ priznala pred časom na sociálnej sieti Instagram.

Napriek tomu, že Zuzana operáciu odkladala približne dva roky, napokon ju v Máji 2018 podstúpila. Od tohto okamihu sa kráska ukazovala v spoločnosti či na sociálnych sieťach prevažne zahalená, pričom zmena prišla počas dovolenky v Istambule, kde sa momentálne nachádza s kamarátkou Lindou. Milovníčka luxusu sa pri bazéne zvečnila v pre ňu už charakteristických GUCCI plavkách s pohárom Moëtíku v ruke. A musíme povedať, že s novým dekoltom vyzerá fakt božsky! Zuza, toto ti vyšlo! :P

Zuzanu po operácii môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram