Zuzana Plačková je známa ako bývalá účastníčka reality šou Hotel Paradise, playmate a v poslednej dobe najmä ako hviezda slovenských sociálnych sietí. Veď napríklad na jej Instagrame ju sleduje takmer 200 tisíc fanúšikov! Ako však vyzerá taký bežný deň Zuzany Plačkovej? 

Známa slovenská playmate pre portál Čas prezradila, ako vyzerá jej všedný deň. Ráno zvykne vstávať okolo pol deviatej a prvou činnosťou jej dňa sú, samozrejme, raňajky, väčšinou koktejly. Následne sa venuje buď cvičeniu alebo navštívi svojho kaderníka. Priznala, že ona ho neplatí, kaderník má nejakú dohodu s jej manželom, bližšie to však špecifikovať nechcela.

Po vlasoch ju, samozrejme, čaká líčenie, teda v tom prípade, že ju daný deň čaká nakrúcanie alebo fotenie. Zuzana sa pravidelne zveruje do rúk Michaely Rujákovej, a keď už má spravené vlasy aj make-up, navštívi svoju doktorku v Šamoríne. Nedávno sa totiž písalo o tom, že Zuzana výrazne schudla a tentokrát prezradila, že je to aj vďaka tomu, že svoj jedálníček konzultuje s profesionálkou.

Poobedia zvykne tráviť vo svojej obľúbenej kaviarni, najčastejšie v spoločnosti svojich priateliek. Večer si dopraje namáhavý tréning v špeciálnom postroji, o ktorom tvrdí, že 20 minút takéhoto tréningu má väčší efekt, ako štyri návštevy fitka. Záver dňa trávi so svojím manželom, s ktorým momentálne riešia najmä zariaďovanie a prerábanie ich nového bytu. :)

Jeden deň so Zuzanou Plačkovou

Zdroj: Cas.sk | Video: Tivi.sk | Foto: Instagram