Zuzana Plačková patrí medzi jedného z najväčších chameleónov šoubiznisu. Z kedysi tuctovej blondínky je dnes poriadne zvodná kráska, ktorá doslova diktuje módne trendy. Avšak svoju „prirodzenú“ krásu nám ukáže len málokedy, teraz urobila výnimku.

Instagramovú kráľovnú vidíme takmer vždy od hlavy po päty tip-top upravenú – dokonalé oblečenie, vlasy či make-up. A aj napriek tomu, že sa Zuzana počas dňa príliš nelíči, jej oči vždy zvýrazňujú dlhokánske mihalnice, pričom často púta pozornosť i farebnými šošovkami. Okrem toho je modelka známa tým, že sa fanúšikom prihovára cez filtre, ktoré jej fotkám a videám dodajú väčšiu šťavu.

Samá novinka

Zuzka v poslednej dobe poriadne prekvapuje. Najprv zmenšením silikónov, potom nedávnou zmenou účesu, kedy zložila dlhé príčesky a zvolila skôr kratší strih svojej prirodzenej farby a najnovšie nám vyrazila dych videom, v ktorom ukázala prirodzenú krásu. Temperamentná deva z Čadce totiž z tváre zložila všetky vylepšenia (okrem tých trvalých – nos, zuby, pery) a natočila sa tak, ako ju pán boh stvoril. Dokonca sa vzdala aj akéhokoľvek filtra.

 

Úplne nenalíčená a bez filtrov

„Toto video by som chcela venovať babám, ktoré mi píšu správy, že či sa za seba hanbím, keď sa stále filtrujem a maľujem, takže baby, vždycky si spomeňte na toto video, kde som nenalíčená, bez filtru a nemám tu ani čočky,” prihovára sa vo videu Zuzana. Tak čo, páči sa vám aj takto? My hovoríme rozhodne ÁNO!

Zdroj/Foto: Instagram