Zuzana Strausz Plačková patrí medzi najúspešnejšie slovenské influencerky, podnikateľky či modelky. Jednoducho, je to žena mnohých tvárí, čím si vyslúžila nielen obrovský zástup fanúšikov, ale aj hejterov. Napriek tomu je to stále iba žena, a rovnako ako 99% z nás, nevinných a romantických duší, ani ona sa po zhliadnutí najnovšieho trháku neudržala.

Ako stvorený pre kvalitné „vyrevanie sa“. Aj tak by sa dal opísať najnovší film s hviezdnym obsadením, ako je Lady Gaga a Bradley Cooper. Zrejme vám už ani nemusíme hovoriť, že ide o novinku s názvom A star is born alebo v slovenskom preklade Zrodila sa hviezda, ktorá so sebou priniesla väčšine žien mokré líca a rozmazanú maskaru.

Zamilovanému príbehu s tragickým koncom podľahla aj ľadová kráľovná slovenského Instagramu. Naša Zuzanka sa totiž vybrala s manželom  do kina, odkiaľ odišla ako úplne iná osoba. Rozmazaný make-up, kruhy pod očami a „guča“ v krku od dojatia neminula ani úspešnú playmate, čím pobavila nielen svojho Reného, ale i všetkých fanúšikov na sociálnej sieti. Veď pozrite sa sami!

 

Foto: YouTube, Instagram, Twitter | Video: Streamable.com,Instagram/Queen.plackova