Fanúšikovia Zuzany Plačkovej a Reného Strausza každým dňom očakávajú, kedy sa s nimi populárni manželia podelia o radostnú novinu. Či im však malého Diona aj ukážu, je otázne.

Najznámejšia slovenská influencerka sa s viac ako 860-tisíc sledovateľmi na Instagrame delí naozaj takmer o všetko. Mnohých tak zaujíma, či sa na profile Zuzany Plačkovej bude objavovať aj jej dieťatko, ktoré si zatiaľ ešte stále užíva pobyt v brušku.

,,Určite nebudeme ukazovať bábätko. Keď sa opýtate, že prečo, tak ja si myslím, že každý by si mal uvedomiť, že ako sa ľudia dokážu rozžeraviť na pridrb*nom kočíku. Neviem si predstaviť, žeby niekto niečo napísal na moje dieťa. Budem sa ho snažiť chrániť pred sociálnymi sieťami, ale labky vám občas ukážem,“ uviedla pred mesiacom úspešná podnikateľka, ktorá si však túto ideu zrejme rozmyslela. Najnovšie totiž čiernovláska priaznivcom sľúbila, že Diona možno raz predsa len zahliadnu.

,,Ale povedala som si, že keď už budú všetci tak zvedaví a ja pyšná mamina, tak keď bude mať profil @dion.baby na Instagrame 500 tisíc followerov, pridám tam s ním fotku, kde ho uvidíte,“ vyjadrila sa Plačková narážajúc na účet, na ktorom bude pod vlastnou značkou propagovať veci pre detičky. No jej podmienka vôbec nie je nereálna. Už teraz totiž spomínaný profil pozoruje 40-tisíc ľudí, a to na ňom zatiaľ nie sú žiadne fotografie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova