Kto pozorne sleduje život influencerky Zuzany Plačkovej, vie, že pred pár dňami kráska vycestovala na Ukrajinu, aby sa zverila do rúk vyhľadávaného plastického chirurga. Fanúšikom však informácie z pobytu na klinike sprostredkovala vždy iba tak, aby ju nebolo vidno do tváre. Teraz sa konečne ukázala a povedala viac!

Známym slovenským kráskam sa akosi zapáčila práca plastického chirurga Maxima Ivanchuka, pôsobiaceho v Kyjeve. Kým pred pár dňami mu zverila do rúk svoj noštek speváčka Dara Rolins, aktuálne hýčka obľúbenú influencerku Zuzanu Plačkovú.

Zuzana Plačková v domove dôchodcov

Úspešná podnikateľka má za sebou mnoho zákrokov, ku ktorým najnovšie pribudol jeden špeciálny – liposculpturing, ako ho nazvala Zuzka 2 v 1. ,,Daj si prerobiť ksicht a hneď aj schudneš. Takto za bežných okolností doma po nejakej operácii som žrala jak sviňa a teraz prvé neviem veľmi dobre jesť a po druhé, dostávam na prídel, a to vždy zjem len trochu, čiže budem krásna a ešte aj chudá,“ nedávno sa ozvala z Ukrajiny populárna brunetka, ktorej lekár z bruška odobral tuk, aby jej ho mohol následne vpichnúť do tváre. Okrem toho jej vraj rozpustil pery.

Nakoľko bola po operácii modelkina tvár veľmi opuchnutá a podľa jej slov vyzerala ako z hororu, fanúšikom sa radšej celý týždeň neukazovala. Pred malou chvíľou však zrejme hviezda Instagramu usúdila, že je čas, aby sa aspoň sčasti odhalila!

,,Konečne mi dal pán doktor dole bandáže. Som extrémne opuchnutá. Preto tento filter, lebo z nosa mi troška opuchli oči, tak vyzerám katastrofálne, jak keby som ryžu varila,“ rozhovorila sa Zuzana, ktorá ľuďom prisľúbila, že keď sa jej všetky rany zahoja, zverejní viacej záberov. Už teraz je ale jasné, že jej premena bude stáť naozaj za to, keďže prezradila, že aj krátko po operácii vidno, že je výsledok brutálny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/quenn_plackova