Bývalá playmate a v súčasnosti vzorná manželka Zuzana Plačková sa okrem iného vždy chválila hustou hrivou, ktorej vzhľad veľmi rada mení. Ak ste sa doteraz čudovali, ako je možné, že Zuzana vystriedala toľko farebných kreácií a stále má na hlave viac ako tri vlasy, odpoveď je jednoduchá – príčesky. Prostoreká brunetka však na poslednej fotografií ukázala svoje pravé vlasy a reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať! 

Zuzana Plačková rozhodne nepatrí k prirodzeným kráskam aj keď sama z nevysvetliteľných príčin často oroduje za prirodzenosť. Brunetka, ktorá chcela mať istý čas najväčšie poprsie na Slovensku, si dala okrem iného vylepšiť pery, nos, zuby a, samozrejme, aj vlasy. Tie si už niekoľko rokov necháva predlžovať a zrejme aj zahusťovať v istom bratislavskom salóne.

Zuzana, ktorú si z reality show Hotel Paradise mnohí pamätali práve vďaka dlhým peroxidovým vlasom, odvtedy na svojej hlave vystriedala červenú, modrú, čiernu a najnovšie hnedú farbu. Tá sa napriek očakávaniam nezmenila, ale čo sa výrazne zmenilo je dĺžka a hustota vlasov. Zuzana totiž na svoj Instagram zavesila fotografiu v okuliaroch, na ktorej je bez akýchkoľvek príčeskov a svojich fanúšikov okamžite rozdelila na dva tábory.

Zuzana sa však v komentároch zmienila, že už zajtra si plánuje dať ,,pletence“, čiže na jej hlave môžeme znovu čakať úlet v podobe dlhých zapletaných copíkov. Treba však povedať, že bývalá playmate vyzerá bez umelých vlasov podstatne staršie. Ak ste teda doteraz doma nariekali, že máte redšie nepoddajné vlasy, nezúfajte. Nie ste v tom samé. :-)

Zdroj/Foto: Instagram