Podnikateľka Zuzana Plačková je okrem mnohého povestná aj prepracovanými marketingovými plánmi. Teraz na svojich sociálnych sieťach odštartovala súťaž, ktorá má podporiť jej internetový e-shop. Ľudia sa ešte z výhier ani len nezačali tešiť a už prišla poriadna dávka kritiky. 

Čerstvá mamička Zuzana Plačková nezaháľa ani počas prvých mesiacov so svojím synčekom Dionom. Prostredníctvom Instagramu sa rozhodla vyhlásiť lákavú súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto je ochotný z peňaženky oželieť 2 eurá.

zuzana plackova

,,Poďte sa s nami hrať a majte Štedré Vianoce. V tejto hre vyhráva úplne každý,“ píše vo svojom príspevku potetovaná brunetka sľubujúca zaujímavé výhry.

,,Ak pošleš 1 a viac SMS denne si zaradená/ý do žrebovania o dennú výhru 777 eur, ktorú vylosujeme každý deň po 19:00 hod. a uverejníme na storýčkach u mňa a Jasminy Alagič po 20:00 hod. Ako? Zo všetkých dnes prijatých SMS vyberieme jednu z nich, a na dané číslo zavoláme po 19:00 hod. a povieme HALÓ HALÓ. Ak odpovieš správne, že “UŽ SOM BOHATÝ”, alebo “UŽ SOM BOHATÁ”, tak vyhrávaš 777 eur! Ak nie, výhra sa posúva na ďalsi deň a zvyšuje a kumuluje výhru. Čím viac SMS pošleš, tým máš vyššiu šancu vyhrať!“ vysvetlila pravidlá hry úspešná Slovenka, ktorej ponuku však nevzali všetci jej sledovatelia najlepšie.

jasmina a plackova

,,A reálne na tom aj tak zarobíte najviac vy dve, nie výherca,“ píše nedôverčivo istá komentujúca – tá nebola sama. Zuzka sa tak rozhodla k negatívnym reakciám ľudí vyjadriť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja nikdy nikoho nenútim do ničoho. Buď človek chce a zapojí sa, alebo nechce. Komentujú negatívne len ľudia, čo závidieť, lebo si myslia, že zarobíme na tom milióny, ale nikto si neprerátal, koľko firma musí zarobiť na to, aby bola na nule, keďže odovzdá výhry každý deň každý týždeň a potom aj hlavnú. Čiže sa môže stať, že organizátor ani na tom nezarobí,“ objasnila známa kráska. Viac komentárov k súťaži nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova