Úspešná podnikateľka sa pripravuje na ďalší významný deň v jej živote. Zuzana Plačková a René Strausz sa plánujú po tretíkrát zosobášiť, avšak tentokrát už pôjde o svadbu v kostole. Charizmatická tmavovláska prezradila termín!

Zuzana Plačková sa 2. septembra stala prvýkrát mamou, keď porodila zdravého chlapčeka menom Dion. Celebritní rodičia sa z potomka veľmi tešia a svoju radosť sa rozhodli zdvojnásobiť. René tak na pódiu finále Miss Universe Slovakia požiadal partnerku opäť o ruku. Hoci pôjde už o tretiu svadbu manželov Strauszovcov, influencer chcel polovičke splniť sen o uzavretí manželstva pred Bohom.

plackova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Svadbu sme mali 3.10.2015 a teraz 3.10. sa zoberieme v kostole, kde následne nato má Dionko krstiny. Ale nerobíme okolo toho žiadnu ceremóniu, ani svadobné šaty nebudem mať,“ prezradila populárna mamička. Zuzka berie tento akt skôr ako formalitu a všetku pozornosť túži venovať synovmu obradu. Kráľovnú instagramového neba preto fanúšikovia v štandardnej bielej róbe pravdepodobne neuvidia.

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova