Najznámejšia slovenská influencerka Zuzana Plačková sa netají tým, že miluje jedlo, a zároveň tým, že nepatrí medzi šťastlivky, na ktoré sa kilá nelepia. Po pôrode syna Diona sa však zaprela a dnes sa pýši figúrou ako lusk. Kráskini fanúšikovia dokonca neveria, že ide o realitu.

Počas tehotenstva si Zuzana Plačková dopriala všetky dobroty, na ktoré mala chuť. Ručička na jej váhe tak pred pôrodom ukazovala 107 kíl. A hoci má toho aktívna čiernovláska vždy vyše hlavy, popri mamičkovských a pracovných povinnostiach sa stíha sústrediť aj na jasný cieľ – v lete opäť vyzerať tip top.

Už 12 dní po pôrode Zuzana hlásila, že vďaka svojim produktom na chudnutie a procedúram, ktoré ponúka vo vlastnom salóne, sa jej podarilo zhodiť neuveriteľných 22 kíl. Odvtedy, samozrejme, úspešná kráska sem-tam zhrešila, no zo zdravého životného štýlu neupustila. Vďaka tomu sa dnes pýši priam ukážkovou postavou, akú jej môže závidieť nejedna žena.

Plačková sa fanúšikom na Instagrame predviedla v obtiahnutom ružovom komplete, pričom dokonalosť svojej figúry podčiarkla topánkami na vysokom podpätku. Niektorí pri pohľade na ňu normálne nechápali. ,,To fakt už takto schudnutá či appka dopomohla?“ pýta sa neznáma, načo sa podnikateľka zasmiala a poslala dáme srdiečko. ,,Neviem, ako si to spravila, ale telo máš že top top… všetky krivky, ako majú byť, a ten zadoček závidím,“ pochválila influencerku obdivovateľka. Dostalo sa jej však reakcie, ktorá sa taktiež prikláňa k verzii, že snímky alá Barbie neodrážajú realitu.

,,Ako to spravila? Použije filter, poupravuje si fotky, odfotí a natočí a potom to dá akože je to bez filtrov… všetko si upravuje… prečo veríte všetkému, čo sem kto dá?“ tvrdí nekompromisná Saxana. Ak však Zuzana Plačková vyzerá 9 mesiacov po pôrode naozaj takto skvelo, zaslúži si skutočne veľký obdiv!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plackova

zuzana plackova

Schudnutá Zuzana Plačková na ďalších nových fotkách

zuzana plackova zuzana plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova