Zuzana Plačková si nedá pokoj s prácou ani po pôrode synčeka Diona. Krátko pred Vianocami šokovala na svojom Instagrame ďalšou novinkou. Úspešná influencerka tentokrát zabrdla do zdravotníctva!

Ak by si niekto myslel, že Zuzana Plačková už v rámci svojich biznisov nemá čím prekvapiť, vynaliezavá mamička ho veľmi rýchlo vyvedie z omylu. Po výživových doplnkoch, oblečení, kozmetike či salóne krásy sa ambiciózna brunetka pustila do niečoho, čo by do nej určite nikto nepovedal. Obľúbená influencerka cez víkend otvorila zubnú kliniku!

Ak máte problém so zubami, potrebujete termín ihneď, chceli by ste hollywoodsky úsmev alebo sa vaše dieťa bojí zubára či ho nebodaj nemáte kam odložiť, kým ste na dentálnej hygiene – to všetko má podľa Zuzaniných slov vyrieišiť práve nové zariadenie s príznančým názvom Doktor úsmev.

Plačková sľubuje, že ide o najmodernejšiu kliniku. ,,Vďaka 10-tim ambulanciám sa nestane, žeby ste neboli promtne vybavení pri každom akútnom probléme. Budeme sa tešiť na každú vašu návštevu,“ píše v príspevku na Instagrame, kde svojch sledovateľov previedla krásnymi a špičkovo vybavenými priestormi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video z novej zubnej kliniky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova