Bývalá playmate Zuzana Plačková zrejme ani sama netušila, aký rozprávkový život jej prinesie reality šou Hotel Paradise. Tá jej totiž otvorila dvere do sveta šoubiznisu a zo Zuzany je dnes ,,celebrita“, ktorej život zaujíma viac ako 270-tisíc sledovateľov na Instagrame. Obyčajné dievča z Čadce, ktoré svojho času zarábalo olejovaním si pŕs pred kamerou, sa dnes chváli luxusom, o akom môžu mnohí len snívať! 

Napriek tomu, že nikto poriadne nechápe, ako sa vlastne samozvaná kráľovna Instagramu Zuzana Plačková dostala do šoubiznisu, treba povedať, že sa jej tam darí naozaj slušne. O život kontroverznej brunetky sa totiž zaujíma viac ako štvrť milióna ľudí, čoho si je Zuzana dobre vedomá. Svojich fanúšikov totiž pravidelne zásobuje fotkami luxusných vecí, ktorými sa rada obklopuje a inak to nemohlo vyzerať ani na jej narodeninovej oslave!

Zuzana totiž oslávila svoje 26. narodeniny vo veľkom štýle a celý priebeh tohto výnimočného dňa dokumentovala na svojom Instagramovom profile. Na veľkolepú oslavu, kde ju okrem priateľov čakalo 650 balónov, ju priviezla luxusná čierna limuzína. Nechýbala ani živá kapela, výborné jedlo a, samozrejme, darčeky. A nie hocijaké!

Zuzana musí byť buď veľmi dobrou kamarátkou, alebo má nezvyčajne štedrých priateľov, ktorí na nej rozhodne nešetria. Rozhodli sa ju totiž obdarovať prevažne oblečením a doplnkami od svetových módnych návrhárov, či dokonca hotovosťou v obálke. Zuzana si však štedrosť ľudí, ktorých má okolo seba dobre uvedomuje: ,,U nás je to tak, koľko dáš, toľko sa ti vráti, takže ako už teraz sa teším, keď budem musieť splatiť ten ruksak Valentino,“ poznamenala vtipne Zuzana a dodala, že má pri sebe stále tých istých ľudí, s ktorými budovala kamarátstvo dlhé roky.

Foto: Instagram