Úspešná podnikateľka Zuzana Plačková sa netají tým, že sa druhému dieťatku nebráni. Nevylučuje dokonca ani väčší počet ratolestí, ktoré by mohli pribudnúť k synčekovi Dionovi.

Nové kaviarne, obchody či salóny. Zuzana Plačková má plné ruky práce a každý deň od skorého rána sa nezastaví. V utorok si však influencerka dopriala kultúrny večer v podobe veľkolepej premiéry nového miniseriálu z produkcie Voyo Vedma.

zuzana plackova

Keďže ide o fantasy žáner, extravagantná influencerka tomu prispôsobila i svoj čierno-neónový outfit, ktorý doplnila čiernymi slnečnými okuliarmi. Počas akcie si celebritnú mamičku odchytila TV Markíza a na rovinu sa jej opýtala na ďalšie dieťatko. Pribudne 9-mesačnému Dionkovi v budúcnosti súrodenec?

Zuzana Plačková túži po dievčatku

,,Určite, určite. Ja som povedala, že ja budem mať toľko detí, dokiaľ nebudem mať dcéru. Takže ak druhé bude znova chlapec, ideme na tretie. Ja som povedala, že mne je to jedno. Ja budem mať aj šesť detí, pokiaľ nebudem mať dcéru, ja neprestanem,“ uviedla s úsmevom odhodlaná Zuzana Plačková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/queen.plackova, tvmarkizaofficial