Kontroverzná postavička slovenského šoubiznisu Zuzana Plačková je známa tým, že každý deň zverejňuje na obľúbených sociálnych sieťach niekoľko fotografií. Napriek tomu, že okrem momentov z pracovného prostredia zverejňuje aj snímky zo súkromia, len zriedka sa na nich objavuje aj osoba, ktorá patrí medzi najdôležitejšie v jej živote. Prečo je to tak?

Osobou, ktorá sa po boku Plačkovej objavuje na sociálnych sieťach čoraz menej, je jej dlhoročný partner René Strausz. Manželmi sú viac ako rok a ich svadba bola jednou z najmedializovanejších a najkontroverznejších sobášov na Slovensku. Nevesta prekvapila všetkých prítomných cukríkovou farbou šiat a pri otázke, či si vezme Reného, reagovala svojsky slovami: ,,No, čo? Mám?“ Aj keď sa mnoho fanúšikov zamilovaného páru obávalo, či sa v ich vzťahu neudialo niečo negatívne, zdá sa, že všetko je v najlepšom poriadku. K tomu, prečo sa Zuzanin manžel objavuje na fotografiách čoraz menej, vysvetlila playmate bez okolkov na sociálnej sieti Instagram.

,,Píšete mi, prečo nepridávam fotky s Reném, či sa niečo deje a tak. Nie, nedeje! Len sme sa dohodli, že niekedy je lepšie neukazovať tak city ľuďom, keďže ľudia vedia veľmi ubližovať intrigami a nenávisťou. Každopádne, milujeme sa stále viac a viac a sme spolu šťastní ako nikdy,“ napísala bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise na Instagrame, pričom výnimočne zverejnila spoločnú fotografiu s manželom.

 

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook