Zuzana Plačková si užíva čarovný víkend plný vzácnych momentov so svojou rodinou. Druhého septembra jej synček Dion oslávil prvý rôčik a v rovnaký deň zároveň jeho ujovi, a teda Zuzkinmu bratovi, zazvonili svadobné zvony.

Bašável, ako sa patrí! Brat Zuzany Plačkovej vstúpil v sobotu do chomúta. Áno povedal milovanej priateľke Barborke, pričom obaja počas svojho veľkého dňa vyzerali ako vystrihnutí z katalógu. Zahanbiť sa ale, samozrejme, nedala ani ženíchova slávna mladšia sestra.

Úspešná podnikateľka je známa svojím vycibreným módnym vkusom a láskou k luxusným svetovým značkám. Tentokrát však vsadila na talent slovenskej dizajnérky Jany Pištejovej a lepšie urobiť ani nemohla. Na bratovej svadbe bola skrátka neprehliadnuteľná, o čo sa postarala dychberúca princeznovská róba bledej farby posiata ružovými kvietkami.

,,Neskutočné, koľko správ a pochvál na šaty,“ tešila sa Zuzana z komplimentov po tom, čo zverejnila na svojom Instagrame niekoľko záberov zo slávnostnej udalosti. Aha, aká bola prekrásna!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plačková brat svadba

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova