Keď si Zuzana Plačková začala hovoriť Queen, zrejme ani netušila, ako toto označenie o pár rokov naberie na význame. Obľúbená influencerka je dnes nielen kráľovnou Instagramu, ale aj podnikateľských nápadov. Najnovšie fanúšikom predstavila ďalšiu svoju novinku!

Vynaliezavá biznismanka už o pár týždňov privedie na svet svoje vytúžené dieťatko, o ktorom sa vie, že to bude chlapček Dion. Zuzana však ešte aj teraz pilne pracuje a ľuďom prináša nové produkty s jej menom. Ku kolagénom, dekoratívnej kozmetike, oblečeniu či príčeskom teraz pribudla obľúbená slaná pochúťka.

Budúca mamička počas prvého júlového víkendu prekvapila všetkých návštevníkov hudobného festivalu Hip-Hop žije. Tí si totiž za sumu 1,90 eur ako prví mohli zakúpiť jej novučičké „ružové“ chipsy, ktoré im ponúkal automat.

Ako čiernovláska prezradila na Instagrame, už tento mesiac budú zemiakové lupienky dostupné aj na vybraných čerpacích staniciach a spermarketoch. Zatiaľ je dostupná iba solená príchuť, avšak postupne sa k nej majú pridať i ďalšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková predstavuje svoje chipsy

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova