Zuzana Strausz Plačková nie je len taká hocijaká pekná tvárička prezentujúca sa na sociálnych sieťach pod hŕbou luxusu či reklám. Modelka je v hĺbke duše zarytá podnikateľka, ktorá sa rozhodla chŕstnuť krutú pravdu do očí všetkým nepracujúcim Slovákom. Uff, tomuto hovoríme náklad.

Nie je žiadnym tajomstvom, že kontroverzná playmate otvára v uliciach hlavného mesta nový podnik v oblasti gastronómie. Malo by sa jednať o bar, do ktorého aktuálne zháňa zodpovedných zamestnancov. Má to však jeden háčik – Zuzka si nemá z čoho vybrať.

Milujem reči, jak ľudia doslovne p*čujú, že nemajú peniaze a do roboty nikto nechce ísť,“ otvorene prehovorila na tému nezamestnanosti. „Som spolumajiteľkou 5 reštaurácií v Bratislave a permanentne máme problém zohnať ľudí,“ pokračovala v hromžení, pričom uviedla, že problémom je jediná vec – nám smrteľníkom sa nechce ROBIŤ!

Po tomto úprimnom náklade však nezabudla pridať kontakt, na ktorý sa majú budúci záujemcovia ozvať čím skôr. Tak čo, dievčatá, našli by ste v sebe aspoň kúsok odvahy a odoslali svoj vymakaný životopis??

Foto: Instagram, Depositphotos.com