Z krásnych a obdivovaných influenceriek sa stali kamarátky minulý rok, keď sa dievčatá pustili do spoločného biznisu s kolagénom. A že je ich priateľstvo naozaj intenzívne, svedčia nielen milé odkazy, ktoré si vymieňajú aj na sociálnych sieťach, ale i luxusné dary. Pozrite sa, čo venovala Zuzana Plačková Jasmine Alagič!

O Zuzane Plačkovej je známe, že núdzu o peniaze nemá a vždy si rada dopraje to, po čom jej piští srdiečko. Avšak úspešná podnikateľka s láskou obdaruváva aj svojich blízkych, ku ktorým rozhodne patrí moderátorka Jasmina Alagič.

Manželka rapera Rytmusa oslávila 27. júna 33. narodeniny a pri tejto príležitosti jej kamarátka neostala iba pri vtipnom instagramovom blahželaní, v ktorom si zapriala nevestu pre svojho synčeka Diona. Pri osobnom stretnutí Zuzana venovala Jasmine poriadne luxusný kúsok. Po ružovej dizajnérskej kabelke v tvare srdiečka vraj mamička trojročného Sanela veľmi túžila, a preto ju jej priateľka prekvapila práve takouto Chanelku. 

,,Pán Božko, som Ti naozaj zo srdca najviac vďačná v mojom živote za ľudí, ktorými si ma obdaril. A to fakt teraz nehovorím kvôli tej Chanelke! (dobre troooolilinku to zavážilo) ĎAKUJEM ZA PRIATEĽSTVÁ!,“ napísala s humorom Alagič, ktorá ostala z hodnotného daru doslova v šoku. ,,Toto len tak ľahko nezoženieš. Veľmi ťažko sa to zháňa,“ reagovala Zuzana. Svojej nadšenej parťáčke splnila kabelkový sen, ktorého cena sa pohybuje od 3000 eur, pričom na niektorých weboch sa šplhá až k 9000 eur!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, queen.plackova, dearluxe.com