Začiatkom septembra herečka Zuzana Haasová šokovala na sociálnych sieťach informáciou, že je z nej už 2-násobná mamička. K 17-ročnej Romanke tak v tichosti pribudla sestrička Marína. Žiaľ, známa kráska si dievčatko v pohodlí domova neužíva.

41-ročná blondínka v minulosti prišla už o dve dieťatká. Teraz sa to konečne podarilo a s manželom Viliamom Schowantzom sa dočkali prvého spoločného potomka. Nanešťastie, Marína musela prísť na svet predčasne, a tak potrebuje intenzívnu starostlivosť.

Portál Nový Čas uvádza, že malý uzlík šťastia je ešte stále v inkubátore. Zuzana Haasová pre zmienený zdroj prezradila, že svoju druhú dcérku musela porodiť už v 8. mesiaci, aby sa vyhla komplikáciám.

,,Všetko bolo pripravené tak, aby sa Marína narodila živá,“ uviedla mamička nedonoseného dievčatka, ktorá otvorene prehovorila aj o predošlých bábätkách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja som rodila teraz štvrtýkrát. Nikdy som nepotratila. Vždy som dieťatko priniesla na svet, no stratila som ho pri pôrode v ôsmom mesiaci. Mám za sebou dva pôrody, ktoré nedopadli dobre. A dva úspešné a krásne,“ vysvetlila talentovaná herečka.

Zuzana Haasová

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/zuzana.haasova