Začiatkom septembra sa z herečky Zuzany Haassovej stala v tajnosti 2-násobná mamička. Druhorodená dcérka dostala meno Marína. Nanešťastie, krásky boli od seba po pôrode oddelené, v októbri si však milujúci rodičia dieťatko odniesli konečne domov. 

Dievčatko prišlo na svet už v 8. mesiaci tehotenstva známej televíznej hviezdy, následkom čoho bola Marína umiestnená v inkubátore. Dnes je však už rodinka pokope a užíva si vzájomnú prítomnosť.

zuzana haasova

41-ročná Bratislavčanka má spoločne s manželom Viliamom Schowantzom za sebou už aj prvé kočíkovanie, s čím sa pozitívne naladená blondínka pochválila na sociálnych sieťach – tam teraz prezradila, ako zvláda výchovu bábätka po 17-tich rokoch od staršej dcéry Romanky. Taktiež priložila aj milú selfie so širokým úsmevom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zmysluplne unavená a šťastná, Instagram naponúkal filtrov plnú prdel. Tu mám 41, v noci žúrujem s krásnou Marínou, cítim sa jedinečne, zázračne a aj bez makeupu a filtrov – krásna a mama,“ napísala radosťou naplnená Zuzka, ktorá taktiež dodala, že fotografia je zo dňa, kedy sa mala jej Marína oficiálne narodiť.

Foto/Zdroj: Instagram/zuzana.haasova