Instagramový profil našej prezidentky sleduje viac ako 448-tisíc followerov, ktorí sa zaujímajú o pôsobenie Zuzany Čaputovej. Pôvabná blondínka na sociálnu sieť pridáva najmä zábery z práce, no v nedeľu sa podelila o rodinnú snímku so svojou maminou.

48-ročná blondínka si súkromie stráži, avšak sem-tam poteší fanúšikov a uverejní i fotografie z osobného života. Pri príležitosti Dňa matiek aj Zuzana Čaputová poďakovala všetkým ženám, ktoré sa s láskou starajú o svoje deti a poskytujú im šťastný domov.

zuzana caputova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Samozrejme, politička nezabudla ani na najdôležitejšiu osobu, ktorá ju priviedla na svet. ,,Mama nás počas celého života obklopuje starostlivosťou, podporou a bezpodmienečnou láskou. Je pripravená pomôcť, v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Mamy sú naším ostrovom istoty. Môj obdiv patrí všetkým mamám, ktoré svoje deti vychovávajú samy. Veľká vďaka patrí v neposlednom rade aj mojej mame za všetku lásku a podporu, ktorú mi každý deň venuje. Ďakujem Ti, mami,“ napísala Bratislavčanka k záberu, na ktorom objíma pôvabnú maminku.

zuzana caputova

Foto/Zdroj: Instagram/zuzana_caputova