Zuzanu Čaputovú už onedlho čakajú významné povinnosti. Len pred pár dňami sa totiž stala najmladšou úspešnou kandidátkou na post hlavy nášho štátu, pričom sa v žiadnej verejnej diskusii netajila tým, že jej manželstvo sa minulý rok rozpadlo. S ex-partnerom Ivanom Čaputom však budúca prezidentka naďalej udržuje výborné priateľské vzťahy.

Sympatická advokátka si srdcia národa získala najmä výnimočne prirodzeným vystupovaním, úprimným prejavom či pohotovými reakciami v búrlivých predvolebných diskusiách. Nezaskočili ju dokonca ani opakujúce sa narážky ohľadne jej statusu „rozvedená“ matka dvoch detí.

caputova

Nová hlava štátu dokonca niekoľkokrát prízvukovala, že s bývalým manželom aj po rozvode ostávajú stále v kontakte – snažia sa vychádzať čo najlepšie, a to nielen kvôli dcéram.

Hoci bližšie detaily ohľadne krachu manželstva doposiaľ verejnosti známe nie sú, ani táto skutočnosť Čaputovú na ceste do prezidentského paláca nezastavila. Ivan Čaputa dokonca niekoľkokrát prostredníctvom sociálnych sietí svoju ex-manželku podporil a úprimne sa z jej víťazstva radoval. A ak ste doposiaľ nevedeli, ako Zuzanin exmanžel vyzerá, nech sa páči – toto je on!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ivan Čaputa – bývalý manžel Zuzany Čaputovej

Ivan Caputa

Zdroj: Facebook/Ivan Čaputa | Foto: Facebook/Ivan Čaputa, Zuzana Čaputová