Pár rokov dozadu patrila Zuzana Belohorcová medzi najvyhľadávanejšie moderátorky eroticky ladených programov. Pri pohľade na ňu sa nejednému mužovi podlamovali kolená a postupom času sa z nej stala akási ikona príťažlivej ženskosti. Zuzana sa teraz rozhodla svetu ukázať, po kom ten šarm a bohatú charizmu vlastne zdedila.

Atraktívna blondínka sa nikdy nebála verejnej prezentácie, pričom mnohé jej počiny niektorí ostro odsudzovali. Belohorcová si však z kritiky neprajníkov ťažkú hlavu nerobí a naďalej s obľubou ukazuje svoje prednosti.

Zuzana Belohorcova

Dvojnásobná mamina sa spolu s manželom Vlastom a deťmi usadila v ďalej Amerike. Rodinka dokonca za veľkou mlákou rozbehla aj vlastný biznis s prenájmom luxusných áut. Zdá sa teda, že moderovanie kontroverzných relácii je už pre Zuzanu dávno minulosťou.

Zuzana Belohorcova

Napriek tomu, že šarmantná plavovláska má už po 40-tke, stále sa môže pochváliť mladistvým výzorom a štíhlymi krivkami. Ak ste zvedavé na to, po kom tieto črty Zuzka zdedila, máme pre vás odpoveď.

Známa Slovenka totiž pred chvíľou zverejnila krásnu fotku s milovanou maminou, ktorej venovala dojemné prianie k narodeninám. Obidve dámy sa na seba priam neuveriteľne podobajú, pričom niektorí fanúšikovia ich neváhali označiť za „dvojičky“.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Belohorcova

Zdroj/Foto: Instagram/Zuzanabelohorcova