Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová, známa predovšetkým zo šteklivých relácií, si žije so svojou rodinou americký sen na Floride už osem rokov. Blondínka pravidelne zverejňuje zábery zo súkromia na sociálnej sieti, a tak nebolo prekvapením, keď sa pochválila informáciou, že sa z nej stane družička.

Dvojnásobná mamička je aj vo veku 42. rokov považovaná za atraktívnu ženu, ktorá nemá problém ukázať sa v odvážnych outfitoch. Veľmi rýchlo si zvykla na americký štýl života a hodiny strávené v posilňovni sú na nej rozhodne vidieť.

Zuzana totiž prikývla na ponuku stať sa družičkou kamarátke, ktorá plánovala svadbu dlhé mesiace. Belohorcová sa pred ceremoniálom pochválila na sociálnej sieti čipkovanými bielymi minišatami, ktoré skombinovala s doslova anjelskými opätkovými topánkami. Jej fotka bola odmenená takmer troma tisíckami lajkov, no objavili sa aj komentáre, ktoré naznačovali, že farba šiat bola zvolená naschvál, aby si mohla ukradnúť o čosi viac pozornosti z výnimočného dňa novomanželov. Čo myslíte, že vyzerala Zuzana perfektne? :)

Zdroj | Foto: Instagram