Ťažké pooperačné obdobie po zväčšení pŕs už prebolelo a Karin Dvořáková si opäť plnými dúškami užíva zábavu. Včera večer jej však párty pokazil poriadne nepríjemný moment, ktorý by nepotešil žiadnu z nás.

Karin Dvořáková sa vďaka Farme X zviditeľnila natoľko, že ju dnes pozná celé Slovensko. Ruku k dielu určite priložil jej výrazný vzhľad a taktiež prostoreká povaha, ktorá sa s nikým nemazná.

Karin Farma

Brunetka sa včera večer rozhodla prevetrať nové silikóny, a tak sa vyfintila a vybrala do vychýreného banskobystrického klubu, kde to ako vždy poriadne roztočila. Úsmev z tváre však Karin sklesol v momente, ako zistila, že nemá svoj kožúšok, ktorý jej s najväčšou pravdepodobnosťou niekto ukradol. Príťažlivá čiernovláska vzala preto veci do vlastných rúk – zlodeja sa snaží vypátrať prostredníctvom Instagramu.

,,Ďakujem daakej sprostej pi*i, že mi u*ebala v ministry kožuch… dúfam, že ho fajne predáš, ty pi*a sprostá. Keď ťa chytím, schytáš,“ nahnevaná exfarmárka nešetrí vulgarizmami. ,,Nenechám ten kožuch len tak, popýtam záznamy a za*bem ťa, prisahám, „ vyhráža sa zlodejovi okradnutá Karin, ktorá zároveň prosí ľudí o pomoc pri hľadaní. Dotyčná alebo dotyčný sa bude mať zrejme po chlebe!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karinett