Časy, kedy si išli násťročné dievčatá nohy potratiť za sladkým Superstaristom Tomášom Bezdedom, sú dávno preč. V snahe nájsť si svoju vyvolenú sa spevák spolieha už aj na internet. Nájde si vo virtuálnom svete vysnenú priateľku?

Sympatický Tomáš Bezdeda bol účinkujúcim v historicky prvej slovenskej Superstar, kde sa okamžite stal miláčikom žien. Šťastie začiatočníka? Možno. Fešáčisko má dnes už 32 rokov a stále je nezadaný. Po jeho boku nestojí žiadna žena už takmer 10 rokov – jeho posledná priateľka bola moderátorka Adela Banášová (dnes Vinczeová), ktorá si už princa našla a povedala mu svoje áno.

Za Tošovým single životom vraj nestojí to, žeby dámy nemali záujem. Ako sa s úsmevom priznal, zopár báb ho už na rande pozvalo. Svoje šťastie skúša dokonca aj na sociálnych sieťach, kde mu záujemkyne posielajú svoje fotky. „Niekedy mám pocit, že si niekto robí žarty, no potom zistím, že to tak nie je,“ priznal pre Nový Čas. Jeho internetové známosti nie sú prepádkom, cez sieť sa vraj už zoznámil s nie jednou sympatickou kočkou, no v žiadnej budúcu matku svojich detí nevidel. Ako hovorí: „Baby niekedy nevedia, čo chcú. Mám 32 rokov a už skrátka chcem nejakú, s ktorou si budem rozumieť, zafunguje aj chémia, budem zamilovaný, ako som bol voľakedy – a budem sa na ňu tešiť.“ Tak ako na Adelu? Žeby bola blondínka Tomášovou osudovou láskou, ktorej sa už žiadna iná nevyrovná?

bezdeda

Tomáš Bezdeda sa s Adelou Banášovou rozišiel v roku 2008 a odvtedy je nezadaný. Ich cesty sa spojili práve vďaka speváckej šou Superstar, ktorá nádejného speváka vytiahla na výslnie. Vekový rozdiel im nerobil vôbec žiadnu prekážku a ich vzťah vydržal tri roky. Dnes sa jeden druhému nevyhýbajú a nemajú problém spolu pokecať. „S Adelou sme boli spolu tri roky, máme kamarátsky vzťah, veď sa stretávame aj v markizáckej Chart Show,“ prezradil Bezdeda o atmosfére medzi ním a bývalou priateľkou.

Takže dámy, ak ste dodnes okúzlené Tomášovou roztomilosťou a myslíte si, že pani Vinczeovej viete hravo konkurovať, nehanbite sa a napíšte Tomáškovi – možno ste práve vy tá, na ktorú sa bude každý deň tešiť. 🙂

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook