Kde bolo, tam bolo, v jednej britskej talentovej súťaži sa spojilo päť šikovných chlapcov, ktorí si získali celosvetovú slávu. Avšak, zazvonil zvonec a rozprávky je koniec. Chlapci z kapely One Direction si dávajú prestávku!

V tomto momente určite zaplače nejedna fanúšička boybandu, ktorý vo svojej kariére napredoval 5 rokov. Po odchode Zayna Malika prichádza ďalšia rana a po odohraní posledných koncertov, v roku 2016, zoskupenie One Direction končí! Podobne, ako kedysi Backstreet Boys, Take That či N´Sync, ani títo chlapci neustáli spoločnú cestu a včera ohlásili prestávku, nakoľko sa mienia venovať sólovým projektov. Povedzme si úprimne, dodnes sa z rôznych kapiel podarilo sólovo presadiť iba Beyonce, Robbiemu Williamsovi a Justinovi Timberlakeovi. Myslíte si, že sa niekedy vrátia a budú pokračovať alebo majú Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne a Lous Tomlinson reálnu šancu na sólový úspech?

Pre všetky dievčatá (možno aj chlapcov), vyjde na jeseň ešte jeden, piaty album, ku ktorému však nebude naplánované žiadne turné. Stres a vyčerpanie sú ďalším faktorom, ktorý sa na tomto rozhodnutí podpísal a my sa teda iba skromne pýtame: ,,Ide o dobre premyslený ťah kvôli novému albumu alebo chlapci skutočne ukončia spoločnú kariéru?“ 🙂