Obľúbená šou TV Markíza Tvoja tvár znie povedome každou nedeľou prekvapuje neuveriteľnými premenami a vystúpeniami. Rozdeľovať body je preto vždy veľmi ťažké, pričom z kola na kolo ich súťažiacim počíta asi máloktorý divák. V tejto chvíli tak zrejme zostanete poriadne šokované!

Súťažiaci v Tvojej tvári makajú ako draci, no ešte ani zďaleka nie sú na konci. Šou má totiž za sebou len polovicu kôl. Avšak ak by uplynulú nedeľu nastalo finále, viete si trúfnuť povedať, kto by sa stal víťazom?

Tvoja tvár znie povedome

Komu sa darí najviac?

Zo zákulisia TV Markíza unikla tabuľka priebežných výsledkov, ktorá je poriadne šokujúca – na najvyšších stupienkoch rebríčka nestojí žiadny spevák. Najlepšie sa zatiaľ darí hercovi Jurajovi Lojovi, aktuálne ho môžete vidieť aj v seriáli Sestričky, hercovi Dáriusovi Kočimu a moderátorovi Martinovi Nikodýmovi. Momentálne najhoršie je na tom herečka Zuzka Haasová, ktorá má o neporovnateľne menej bodov než menovaní chlapci.

Tvoja tvar znie povedome

Do finálového večera ostáva päť kôl, takže karty sa môžu ešte, samozrejme, poriadne zamiešať. Koho by ste ale pasovali za víťaza šou Tvoja tvár znie povedome vy? Napíšte nám do komentára na Facebooku, pričom nezabudnite zahlasovať v ankete.

Priebežné výsledky po 5. kole

Juraj Loj (135)
Dárius Koči (124)
Martin Nikodým (124)
Ivana Regešová (117)
Miro Šmajda (117)
Jasmina Alagič (116)
Mária Bartalos (112)
Zuzana Haasová (75)

[poll id=“154″]

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome