Fotil kampaň s Kate Moss a Miley Cyrus, stal sa prvým československým mužom, ktorý sa objavil na titulke svetoznámeho magazínu Vogue a stretáva tie najväčšie svetové hviezdy ako Adriana Lima či Doutzen Kroes. Filip Hrivňák z Košíc žije svoj sen. A nielen svoj, jeho život by brala snáď každá druhá žena!

Ešte pred pár rokmi sníval o kariére v NHL a hrával hokej za juniorský team HC Košice, dokonca skúšal šťastie v Kanade. Zranenie kolena však zmarilo všetky jeho plány, no ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. Filip vyskúšal šťastie inde. Jeho výrazné črty tváre, plné pery a dokonale vypracované telo sú ako stvorené do modelingovej branže.

Na naliehanie kamarátky poslal svoje fotografie do modelingovej agentúry a dnes už vie, že nemohol spraviť lepšie. Takmer okamžite sa dostal na výslnie predvádzacích mól a dnes fotí najprestížnejšie kampane pre značky Versace, Dsquared2, ale aj Calvin Klein. Medzi jeho najnovší úspech patrí reklamný spot pre módny dom Givenchy, v ktorom vďaka Filipovi dokonca odznie slovenčina! ,,Láska je zmysel,“ tvrdí tento hriešny muž. A my mu to samozrejme veríme.

A aký je tento bezkonkurenčne najúspešnejší slovenský model v súkromí? Vraj mu ego kvôli pár reklamám nenarástlo, milovaný hokej si stále zahrá rád, no podľa jeho účtu na Instagrame si môžete, milé dámy, nechať zájsť chuť. Filip je totiž zadaný. 🙂

https://www.instagram.com/p/57vnZKleIz/

https://www.instagram.com/p/BAuPxshFeAB/

https://www.instagram.com/p/sV_pIUFeE_/

https://www.instagram.com/p/sHRdl1lePP/

https://www.instagram.com/p/rpLxTSleDK/

https://www.instagram.com/p/oQ65Q8FeH4/

https://www.instagram.com/p/BAh7tZ1leGl/

https://www.instagram.com/p/BAmMwgPleKk/

https://www.instagram.com/p/BAepO3sFePt/?taken-by=filiphrivnak

https://www.instagram.com/p/x__qcsFeEh/

https://www.instagram.com/p/xo0GbblePG/

https://www.instagram.com/p/vy1xraFeB_/

Foto: Tumblr, Instagram