Je to iba pár dní, čo sa prevalilo, že Mária Čírová (28) plánuje svadbu so svojím dlhoročným partnerom, a zároveň manažérom, Marošom Kachútom (43). Po deviatich rokoch spoločného života sa rozhodli urobiť ďalší životný krok.

Speváčka je so svojím partnerom vo vzťahu už dlhých deväť rokov a vo všeobecnosti je dvojica považovaná za jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Sú si navzájom oporou, či už v osobnom alebo profesionálnom živote, pričom spoločne vychovávajú syna Huga (7) a dcérku Zoe (5). Prominentný párik si roky užíval rozprávkový rodinný život a svadba rozhodne nepatrila medzi ich priority. No dnes je všetko inak.

Aj napriek tomu, že si talentovaná speváčka svoje súkromie prísne stráži, plánovanie svadby nebolo možné utajiť. A tak sme si zistili, že práve včera si novomanželia povedali svoje ,,áno“ v Nitre pred viac ako stovkou pozvaných hostí. Otázkou však zostáva, ako vyzerala krásna blondínka v svadobných šatách? Stavila na klasiku alebo chcela prekvapiť niečím kontroverzným? Každopádne, musíme uznať, že výberom šiat nám doslova vyrazila dych!

Ďalšie fotografie novomanželov si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Instagram