Okolo Kristíny Svarinskej bolo dlhšie obdobie ticho. Teraz však vďaka novému markizáckemu seriálu z nemocničného prostredia Sestričky zažíva svoj televízny comeback. Slovenská kráska prekvapila hneď v prvej časti, kedy sa ukázala ako poriadne hriešna dračica!

29-ročná herečka s nežnou tvárou bábiky sa nedávno postavila pred objektív fotografa a vizážistu Lukáša Kimličku, aby zapózovala pre dámsky magazín Emma. Kristína Svarinská sa tak predviedla ako neodolateľná Femme Fatale!

S uniformou odhodila i zábrany

O tom, že mladá Slovenka nie je žiadna hanblivka, sme sa mohli presvedčiť aj vo filme Lóve, kde Kristína stvárnila hlavnú úlohu, pričom po boku svojho hereckého partnera Michala Nemtudu sa neváhala vyzliecť do Evinho rúcha. Podobne horúce zábery mohli diváci TV Markíza zazrieť aj v prvej časti nového seriálu Sestričky, kedy Kristínka zamenila nemocničnú uniformu za poriadne rajcovný korzet a podväzky!

sestricky

Ako vieme, sestričky si so svojimi platmi nežijú najlepšie, a tak si Ema, ktorú stvárňuje práve Kristína, sem-tam privyrobí aj inak než v nemocnici. Slušná mamička sa tak z času na čas musí premeniť na hriešnu dračicu, ktorá uspokojuje mužské túžby.

Pozrite si zábery z horúcej scény Kristíny Svarinskej s Kamilom Mikulčíkom z prvej časti Sestričiek, pripomínajúcej tie z legendárnej trilógie 50 odtieňov.

Kristína ako hriešna dračica

Hriešnu Kristínu v podväzkoch si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: TV Markíza