Už je to viac ako rok, čo jedna z najobľúbenejších tvári tunajšieho spravodajstva Aneta Parišková na sociálnych sieťach šokovala správou o boji s rakovinou. Trojnásobná mamička je už z najhoršieho vonku, no stále každé ráno ďakuje Bohu za to, že môže prežiť ďalší deň. V rozhovore s Milanom Kolcúnom prehovorila o momentoch, kedy sa pripravovala na smrť. 

Sympatická moderátorka po prvotnom zistení, že jej bol diagnostikovaný Non-Hodgkinov lymfóm, zažila šok. V talkshow BEZ ŠEPKÁRA priznala, že ju najprv zaliali slzy, avšak potom zákernú chorobu prijala ako ďalšiu životnú výzvu.

,,Keď sa stalo to s mojou diagnózou, po prvom šoku, zľaknutí sa a vyplakaní sa, lebo to je normálna reakcia, som sa začala v podstate pripravovať na smrť,“ opisovala najťažšie momenty svojho života Anetka, ktorá zo života vyselektovala určité veci. Aké?

pariškova

,,Povieš si, že už nič horšie sa ti nemôže stať. Začala som si upratovať v živote a hlavne začala som už kašľať na veľa vecí. Už som sa prestala stresovať, prestala som si pripúšťať… Veľmi sa mi uľavilo. Prestala som si brať k srdcu veľa vecí a nejaké to hejterstvo, čo sa za tie roky človek stretáva aj s prajnými, aj s neprajnými ľuďmi. Kedysi som sa preto trápila. Teraz mi to je už jedno,“ hovorila v online rozhovore so širokým úsmevom.

Aneta Parišková JOJ

Ako je dnes už známe, populárna tvár televízie JOJ má za sebou agresívnu liečbu chemoterapiou a jej zdravotný stav sa výrazne zlepšil. Milana Kolcúna preto zaujímalo, či sa nových zásad stále drží.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Človek by sa už po tejto diagnóze nemal vrátiť do pôvodných koľají. Už by si to mal vyselektovať. Povedala som si – OK! Ja neviem, kedy sa môj život skončí a preto každý deň idem prežiť úžasne, dodala k téme, pričom po celý čas žiarila šťastím.

Zdroj: YouTube – Milan Kolcun | Foto: YouTube – Milan Kolcun