Speváčka Sima si v týchto dňoch užíva dovolenku v Mexiku, kde sa vybrala spolu s priateľom Gajlom, jeho maminou a svojou maminou. Fanúšikov z ďalekej exotiky prekvapila novinkou, akú určite nečakalii. Spolu s Gabryellom, členom hip-hopového dua Nerieš, nahrali duet z úplne iného hudobného súdka, než na aký sú ich poslucháči zvyknutí.

Story je názov posledného EP Simony Hegerovej, ktoré vydala koncom minulého roka. Z neho už verejnosti prostredníctvom zaujímavých videoklipov postupne predstavila všetky skladby. Blondínkini priaznivci tak ostali určite príjemne prekvapení, keď zistili, že pôvabná hviezda má na konte ďalšiu pecku.

Tentokrát ide o spoluprácu Simy s raperom Gabryellom zo skupiny Nerieš. V texte chytľavého lovesongu s prvkami punk rocku sa nájde nejeden fanúšik, ktorý duet Dostať z hlavy z tej svojej hlavy určite ľahko nedostane. Novinka sa u Slovákov teší samým pozitívnym ováciám, pričom medzi komentármi sa našlo pár ľudí, ktorým speváčka v pesničke pripomína punkovú princeznú Avril Lavigne – k tomuto názoru sa prikláňame aj my! :)

sima

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Gabryell ft. SIMA – Dostať z hlavy

Zdroj/Foto: YouTube/NeriesOfficial, Instagram/simonahegerova, wallpapercave.com