Ako to medzi nimi skutočne je?! Táto otázka napadla zrejme každému skalnému divákovi speváckej šou Superstar, ktorému sa naskytol pohľad na iskrenie vášní medzi porotkyňou Katarínou Knechtovou (37) a mladým súťažiacim Petrom Borkovcom (19).

Napriek tomu, že sa Katarína s Petrom snažili tajný románik pred verejnosťou skrývať, nevydržali to. Ich milostný pomer prezradil sklamaný finalista, ktorý mal dostať po krásnych piatich mesiacoch radikálne kopačky. Čo bolo dôvodom ich rozchodu? To zatiaľ nikto nevie. Dokonca ani odkopnutý spevák. Jedno je však isté – šanca na návrat je stále na pretrase.

„Vrátil by som sa ku nej, aj keby ma to malo stáť život,“ zneli slová láskou sklamaného Čecha vo vyjadrení, ktoré si môžete spätne prečítať >>>TU<<<. Zdá sa však, že takáto hrdinská veta mala svoj účel. Petr totiž najnovšie priznal fakt, že je s úspešnou brunetkou opäť v kontakte a situácia medzi nimi je na dobrej ceste.

Necítim sa vôbec ako po rozchode, stále si píšeme a sme v kontakte. Skoro stále si voláme a máme v pláne sa zase vidieť,“ neskrýval nadšenie zamilovaný Borkovec. Znamená to, že mu dala Katarína ďalšiu šancu? Predsa len, tento krátky vzťah mala ukončiť so slovami: „Keď spolu máme byť, tak spolu budeme.“

superstar

Foto: YouTube, Instagram l Zdroj: Extra.cz